אודות 2017-07-17T14:33:26+00:00

אודות NAVIGO

אודות חברת Navigo

חברת Navigo מעבירה סדנאות מגוונות וקורסים מקצועיים, חד פעמיים או מתמשכים, על עולם הניווט וההתמצאות, הישרדות בשטח, שדאות ותושיית שדה, שימוש במכשירי ניווט ועוד. החברה משתמשת בעזרי הניווט האיכותיים ביותר: מפות מעודכנות ומודפסות באיכות גבוהה ומסלולים מתוכננים היטב, ברמות קושי שונות, שהותאמו לקהל היעד ולמטרות, תוך שימוש בשיטות הדרכת ניווט מתקדמות באופן מקצועי ומעמיק.

הערכים שעומדים לנגד עינינו

  • העברת ערכים ומורשת
  • יצירת יתרון למועמדים לשירות צבאי
  • הקניית מיומנויות חדשות
  • העצמת תחושת הביטחון לבד ובצוות
  • מתן פלטפורמה להיכרויות חדשות עם בני גילכם (פעילויות למבוגרים)

 

קצת עלינו

מאור פרנטה – מאור הקים את חברת Navigo ומנהל אותה. הוא שירת כלוחם, קצין ומ"פ בצנחנים והינו בעל תואר ראשון בלימודי ממשל ומנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי. מאור העביר קורסי שטח והישרדות למ"כים, קצינים, מפקדים ומ"פים, לצד התנדבותו כמדריך בארגוני נוער בסיכון. בעבר שימש  פקח אזורי ואחראי על שמורות וגנים בארץ, תפקיד שאפשר לו לבטא את אהבתו לטבע. במסגרת עבודתו זו הוא ביצע סקרים אקולוגיים ומעקבים אחר בעלי חיים. מאור עבד גם במשרד החינוך כמורה לשל"ח ורכש ניסיון רב בחינוך ובהובלת תהליכים. למאור ניסיון עשיר בהדרכת שטח וניווט לקהלים מגוונים.

שורה מנצחת – "חוזר כל יום לשטח ולפעמים יוצא הביתה…"

דביר שכטר – דביר עוסק בניווט ספורטיבי מגיל צעיר ואף נמנה עם נבחרת הנוער של איגוד הניווט בארץ. במסגרת פעילותו בנבחרת, הוא השתתף באליפויות ניווט בינלאומיות ברמות קושי גבוהות. באליפות אירופה בניווט ספרינט השיג דביר את התוצאה הטובה ביותר שהושגה אי פעם ע"י נווט ישראלי בתחרות זו. דביר הוא בוגר יחידה קרבית בצה"ל ומשמש מדריך ניווט ספורטיבי לנוער (פעילויות לילדים ולנוער).  

איתי מנור – איתי עוסק בניווט מזה 15 שנה, ועובד כספורטאי מקצועי במשך כ-6 שנים. הוא נחשב לאחד הנווטים הטובים והמוערכים ביותר בארץ. במהלך השנים השתתף איתי בתחרויות ניווט רבות בחו"ל וצבר ניסיון רב בתחום כחבר בנבחרת הבוגרים של ישראל בניווט ספורטיבי, כממפה הרשמי של איגוד הניווט בארץ וכמאמן נבחרת הנוער של ישראל בניווט. בעת שירותו הצבאי שימש איתי כמפקד מדור הניווט בווינגייט.

שורה מנצחת – "ניווט הוא לא עוד ספורט, ניווט הוא דרך חיים…"

דליה רביד – דליה עוסקת בניווט ספורטיבי מזה כ-20 שנה ומשתתפת מידי שנה במחנות ניווט ותחרויות לבוגרים באירופה. היא עוסקת בהדרכת ניווט ומשמשת גם כחידונאית וצלמת של אירועי ניווט וגיבוש. דליה תיעדה במצלמתה מאות ניווטים בארץ ובחו"ל, ומחזיקה מאגר של אלפי תמונות באתר Flickr.

שורה מנצחת – "ניווט הוא הספורט לגוף ולנשמה, וגם למצלמה…"