פעילות עבור חברות הפקות ותיירות

חברות אשר עוסקות בפעילויות חוץ לתיירים נוטות לחפש אמצעי העשרה לשירותי התוכן שלהן, על מנת להעניק ללקוחותיהן את המיטב האפשרי. בין אם מדובר בחברות להפקת אירועים, או בחברות תיירות ותיירות בוטיק, המפיקים יודעים שהאורחים רוצים לחוות כמה שיותר, ליהנות מהביקור ולהתחבר לסביבה הארצישראלית. חברת נביגו מציעה לכם את הדרך האפקטיבית ביותר לעשות זאת, כך שהתיירים ייהנו מריגוש ומצחוק, יתגבשו כקבוצה ויקבלו כלים משמעותיים לחיים.

מומחיות בעולם הניווט וההתמצאות

כשרוצים ללמוד סקי כמו שצריך, פונים למדריך סקי מקצועי, וכשרוצים לפתח כושר, פונים למדריך כושר. כך גם בניווט שטח: רק מדריך מוסמך עם מעטפת מקצועית רחבה ועזרים מתאימים יעניק לכם את מירב החוויה. המדריכים שלנו בנביגו, כולם מוסמכים ומהמובילים והטובים ביותר בתחום בארץ. למדנו את יסודות ההדרכה והניווט לעומק, התמקצענו בארץ, בצבא וגם בחו"ל וצברנו ניסיון של שנים. גם העזרים בהם אנו משתמשים (כגון שימוש בערכות ניווט, ערכות מצפנים, מנקבים, תחנות ניווט ומשחקים מגוונים) הינם באיכות גבוהה. מיפוי המסלולים נעשה בצורה מקצועית מיטבית ואפשרויות המשחק רבות, בהתאם לצרכיכם ולרצונותיכם.

החוויה המושלמת לתיירים בארץ

כשחברת תיירות ישראלית-אמריקאית פנתה אלינו לאחרונה, החלטנו יחד על פעילות שמתאימה לקהל היעד. היו אלה צעירים, גילאי 21-25, אוהבי ישראל, שטרם ביקרו בארץ. מיד עם הגעתם לכאן, תוך התרגשות רבה, הם נלקחו לסדנת שדאות וניווט בשטח הארצישראלי. המומים, חלקם אף מעט חוששים, הם עברו סדנת ניווט עם כתב סתרים ומשימות הישרדותיות. מנהלי האירוע דיווחו לנו בסוף המסע, שהחוויה הראשונית הסוערת לה זכו התיירים הצעירים, ריגשה אותם יותר מהביקורים באטרקציות התיירותיות ובמלונות הפאר, ואף יותר מהמפגש עם חיילים. עבורם היה זה אירוע בלתי נשכח!

פלטפורמת תוכן חדשה, איכותית ומשודרגת

התכנים שאנו מציעים לתיירים שלכם יעניקו להם כלים מעשיים במיוחד:

  • חוויה ארצישראלית אותנטית – משהו באמת מהטבע "שלנו" לכל התיירים שמגיעים מהניכר
  • הקניית כלים ומיומנויות בשטח – הכי קרוב לחוויה "צבאית" שהחבר'ה ירגישו בניווט בארץ
  • חיזוק הגיבוש הקבוצתי – האנרגיה שבפעילות תעניק להם חוויה שאין דומה לה

גמישות מרבית עם הלקוח

אנו ב'Navigo' מתאימים את עצמנו לכל מטרה ודרישה. ביכולתנו למפות כל אזור בארץ ולהפוך אותו להרפתקה סוערת של ניווטים ומשימות, לנהל את הזמן באופן מדויק למטרות החברה התיירותית, ולהתאים את תכני הפעילות בדיוק למה שאתם מצפים ודורשים מאיתנו לספק. קחו את הקבוצות שלכם לחוויות של הישרדות בטבע או ניווט מסעיר, ותראו שהם לא יפסיקו לדבר על זה לכל אורך המסע!

Navigo. מנווטים לכם חוויה.

 

 

פרטי יצירת קשר

כתובת אימייל: [email protected]
טלפון: 077-670-44-70

נשמח לקבל את פנייתכם ולחזור אליכם בהקדם האפשרי.

    כיצד שמעת על עלינו?
    גוגלפייסבוקאינסטגרםלינקדאיןהמלצת חבראחר