פעילויות לילדים ולנוער

 

פעילויות לילדים ולנוער – למה דווקא ניווט?

רוב הילדים רוצים יום הולדת בלתי נשכח, כזה שכל בני הכיתה יזכרו לתמיד. מה הסיבה לזאת? התשובה לכך עמוקה יותר מכפי שניתן לחשוב: בגיל זה מתעצבת האישיות של הילדים, והם רוצים להיות משמעותיים בסביבתם, לגבש את זהותם ולהתבטא. צוות המדריכים של Navigo הינו מקצועי ומנוסה בעבודה עם ילדים ונוער. עם פעילויות לילדים ולנוער של Navigo תוכלו לסמוך עלינו שננהג בסבלנות, פתיחות והומור כלפי ילדיכם. בנוסף, אנו מאמינים ביכולות המיוחדות שיש רק לילדים, ונהנים לנווט איתם יחד.

הניווט ככלי מחנך וחווייתי

הניווט מעניק משהו שלא קיים בשום פעילות ספורטיבית אחרת. בין אם תבחרו לעשותו בטבע ובין אם תנווטו בעיר המגורים שלכם, הילדים יהפכו את שטח הניווט למקום דינאמי של סערה, התחבאות, הישרדות והרפתקה, ויהיו מרוכזים לחלוטין במשימותיהם, בקידום קבוצתם ובניצחון. האדרנלין המטורף הזה יגבש ויאחד אותם, יגביר את המוטיבציה והסובלנות ההדדית שלהם ויגלה להם עובדות מפתיעות על עצמם.

אם גם לכם בא, לחצו לפעילויות למבוגרים

נשמע מדהים! מה זה כולל?

על אופי פעילויות לילדים ולנוער אנו מחליטים ביחד איתכם. אם תרצו לנווט, לקחת את זה למקום של הישרדות ושדאות, לסייר בשטח, לעשות זאת באופן ספורטיבי, צבאי או רגוע יותר – כל מה שתחשקו בו יבוא לידי ביטוי באירוע המיוחד של ילדיכם, וגם אתם, כהורים, תהנו בו. על כל הצלחה, יקבלו המשתתפים פרסים ותעודות השתתפות, שיעניקו להם תחושת הישג וסיפוק עמוק. הפכו את האירוע של ילדיכם לחוויה מיוחדת עם פעילויות הניווט והשטח של נביגו.

Navigo – מנווטים לכם חוויה.

פרטי יצירת קשר

כתובת אימייל: [email protected]
טלפון: 077-670-44-70

נשמח לקבל את פנייתכם ולחזור אליכם בהקדם האפשרי.

    כיצד שמעת על עלינו?
    גוגלפייסבוקאינסטגרםלינקדאיןהמלצת חבראחר