פעילויות למבוגרים – קבוצות

פעילויות למבוגרים – ניווט חווייתי מיוחד בשטח

פעילויות למבוגרים על גבעות מסתוריות בשולי הערים, ניווט בשעות היום והלילה, מעבר בשטחים עתירי צמחים ובעלי חיים, חציית שטחים פסטוראלים… הטבע מציע לנו אינספור הזדמנויות לחוות יופי, רוגע ושלווה, לצד הרפתקנות מרגשת בניווט עצמו. כל מי שמחפש חוויה כיפית ונגישה, שוברת שיגרה ומרעננת, הגיע למקום הנכון. בסדנאות ניווט שלנו תחוו את החיבור לטבע ואת תחושת ההנאה מהמרחבים הפתוחים, ובעזרת המדריכים שלנו, המומחים לניווט, שדאות והישרדות, תוכלו ליהנות מהרפתקה מיוחדת ומאתגרת שתיזכר לאורך זמן.

סדנאות עם טעם של פעם

אז כשאנחנו אומרים פעילויות למבוגרים, למה אנחנו מתכוונים? מדריכינו ייקחו אתכם לסיור בטבע, בו תצפו בדורסים בפעולה ובציפורים נדירות יפהפיות, תתחקו אחר עקבות של זוחלים ותגלו עולמות שלמים המסתתרים מתחת לצמחים ולאבנים. תסיירו ביערות ותריחו את ריח הפרחים, תוך שמיעת סיפורים עליהם. בנוסף להתמצאות בשטח, תוכלו ללמוד על צמחי מרפא ורקיחת תרופות טבעיות ולגלות דברים מרגשים גם על אתרים הסמוכים לבתיכם. הסיורים שלנו מציפים זיכרונות מתוקים ומפגישים אתכם עם ימים מיוחדים בחיים.

פעילויות למבוגרים – הזדמנות להכיר ולהתרגש ביחד

קבוצות הניווט שלנו יכללו גילאי 30 ומעלה בלבד, כך שתחלקו עניין עם בני גילכם. פעילויות למבוגרים בטבע יקרבו בין המטיילים השונים ויספקו לכם הזדמנות להכיר אנשים חדשים. זו גם ההזדמנות שלכם להתנתק לכמה שעות מהבית, מהילדים, מהעבודה, הבוס, הסביבה המוכרת, המשכנתא ושאר טרדות היומיום, ולהתמסר לפעילות שונה, שתפעיל את גופכם וחושיכם ותרגש אתכם.

נהניתם? רוצים את אותה החוויה גם לילדים שלכם? לפעילויות לילדים ולנוער.

היתרונות של חווית הניווט

אנו מתחייבים להעניק לכם חווית ניווט בלתי נשכחת. התחרותיות, תחושת המתח, ההרפתקנות, הסקרנות והשהייה בטבע; כל אלה משכיחים מהנווט כל דבר שאינו ההווה המיידי. היכולת לחיות את הכאן והעכשיו ולהתמקד במשימת הניווט יחד עם חברי הקבוצה, מעבירה את האדם תהליך מהותי, ולעיתים מוציאה ממנו צדדים מנהיגותיים שהולכים איתו הלאה.

Navigo מנווטים לכם חוויה.

פרטי יצירת קשר

כתובת אימייל: [email protected]
טלפון: 077-670-44-70

נשמח לקבל את פנייתכם ולחזור אליכם בהקדם האפשרי.

    כיצד שמעת על עלינו?
    גוגלפייסבוקאינסטגרםלינקדאיןהמלצת חבראחר