פעילות מוכרת יחסית בתחום שאנחנו מאוד אוהבים מאוד להעביר, היא "ניווטולדת"- ניווט יום הולדת. בפעילויות כאלה אנחנו מכנסים את החברים או המשפחה של החוגג/ת, ומעבירים מסיבת יום הולדת מהנה וחוויתית בטבע. במקום מתחת יום הולדת שעטופה בקופסה, כל החוגגים מקבלים כמתנה חוויה בלתי נשכחת.

 

ניווטולדת – ניווט יום הולדת, לכל גיל!

הרבה פעמים אנשים חושבים שפעילויות מודרכות ליום ההולדת מיועדות לילדים ונוער בלבד, אבל ניווטי יום הולדת יכולים להתאים לכל גיל. קחו למשל את יום ההולדת האחרון שארגנו לענת בחולות של פארק השרון, הסמוך ליער חדרה. על רקע הפריחה, כשהכל מסביב ירוק, ארגנו לה ולקבוצה של 20 חברות מסלול בשטח.

 

 

יצירה ויצירתיות

אבל זה לא הכל – בכל תחנת ניווט במסלול חיכתה לקבוצה חידה שקשורה לענת. כל חידה התבססה על הרגל או תחביב של ענת, שהפך לפעילות מאתגרת עבור המשתתפים. למשל, באחת מתחנות הניווט חיכה לקבוצה גלגל אופניים, מאחר וענת אוהבת לרכב על אופניים, המשתתפים היו צריכים לתקן פנצ'ר בגלגל של האופניים! בתחנות אחרות חיכו לקבוצות פריטים שונים כמו: תבנית בייצים,זרי פרחים, חידונים, חומרי יצירה ואת המשימות הכרוכות בהם לא נוכל לגלות אבל אנחנו מזמינים אתכם לנסות!

 

 

בת'כלס זה מה שהיה

במהלך היום נוצר בשטח מחזה מעניין- קבוצה של 20 נשים שמתהלכות ומנווטות ביער, עונות על חידות ופותרות משימות מאתגרות, כל זה כאשר כל הטבע מסביבן ירוק ופורח. עבור ענת זו הייתה יומולדת בהפתעה, היא לא תיארה שזה אופי המפגש שחברותיה ארגנו לה והאמת גם להן זה היה אחר למרות הוודאות, המפה, המצפן והטבע עשו את העבודה.

 

 

יום שופע בערך מוסף והחיבור לניווט

ניווטי יום ההולדת הן דוגמה טובה לצורה שבה אפשר לשלב את הניווט בכל פעילות. חגיגות יום הולדת נשמעות כמו הדבר הכי רחוק מפעילות אתגרית בשטח, אבל עם מאמץ ומחשבה אפשר לשלב בין השניים, וליצור חגיגת יום הולדת שונה ומיוחדת.

וכעת נאחל שוב למלכת יום ההולדת, הלא היא ענת המיוחדת.
שכל משאלותיה יתגשמו ובריאות ואושר אותה יפגשו.
בהמשך הניווט של החיים!

עורך הפוסט: מאור פרנטה

 

נשמע לך מעניין לארגן פעילות משמעותית לאדם חשוב? 
ניתן להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

    כיצד שמעת על עלינו?
    גוגלפייסבוקאינסטגרםלינקדאיןהמלצת חבראחר