ניווט מצווה

 

בר מצווה | בת מצווה בפעילות שטח משמעותית!

 

למה דווקא ניווט?

לרוב הבנים והבנות חשוב מאוד לחגוג אירוע בר מצווה או בת מצווה בדרך מיוחדת כזאת שיזכרו להרבה מאוד שנים ובצדק! מה הסיבה לזאת? התשובה לכך עמוקה יותר מכפי שניתן לחשוב: בגיל זה מתעצבת האישיות של בנות ובני הנוער באופן משמעותי והם רוצים להיות משמעותיים בסביבתם, לגבש את זהותם ולהתבטא. חשוב להם לחלוק עם החברים שבאו לחגוג איתם חוויה מיוחדת, בדרך שמאפיינת אותם, דרך ספורטיבית, הרפתקנית, של עשייה, של חיבור לטבע ולסביבה, של אתגר, שיתוף פעולה והנאה. צוות המדריכים של Navigo הינו מקצועי ומנוסה בעבודה עם נוער, תוכלו לסמוך עלינו שננהג בסבלנות, פתיחות והומור והכי חשוב בגובה העיניים. בנוסף, אנו מאמינים ביכולות המיוחדות שיש לנוער, ונהנים לנווט אותם קדימה להצלחה.

מנווטים בשטח עם המשפחה והחברים

הניווט של Navigo מעניק משהו שלא קיים בשום פעילות ספורטיבית אחרת. בין אם תבחרו לעשותו בטבע ובין אם תנווטו בעיר המגורים שלכם, הילדים יהפכו את שטח הניווט למקום דינאמי של סערה, התחבאות, הישרדות והרפתקה, ויהיו מרוכזים לחלוטין במשימותיהם, בקידום קבוצתם ובניצחון. האדרנלין המטורף הזה יגבש ויאחד אותם, יגביר את המוטיבציה והסובלנות ההדדית שלהם ויגלה להם עובדות מפתיעות על עצמם.

נשמע מדהים! מה זה כולל?

על אופי פעילויות לילדים ולנוער אנו מחליטים ביחד איתכם. אם תרצו לנווט, לקחת את זה למקום של הישרדות ושדאות, לסייר בשטח, לעשות זאת באופן ספורטיבי, צבאי או רגוע יותר – כל מה שתחשקו בו יבוא לידי ביטוי באירוע המיוחד של ילדיכם, וגם אתם, כהורים, תהנו בו. על כל הצלחה, יקבלו המשתתפים פרסים ותעודות השתתפות, שיעניקו להם תחושת הישג וסיפוק עמוק. הפכו את האירוע של ילדיכם לחוויה מיוחדת עם פעילויות הניווט והשטח של נביגו.

 

Navigo – מנווטים לכם חוויה.

 

פרטי יצירת קשר

כתובת אימייל: [email protected]
טלפון: 077-670-44-70

נשמח לקבל את פנייתכם ולחזור אליכם בהקדם האפשרי.

    כיצד שמעת על עלינו?
    גוגלפייסבוקאינסטגרםלינקדאיןהמלצת חבראחר