ניווטי לילה ספורטיביים

 

ניווטי הלילה של נביגו החלו בקיץ 2018 כדי לאפשר לאנשים שרוצים לצאת לניווט ספורטיבי להמשיך לנווט גם בחודשי הקיץ החמים. הניווטים בוצעו בעיקר בפארקים עירוניים כדי להימנע מכניסה לשטחים מורכבים בלילה, עם זאת תוכננו מסלולים ברמות קושי שונות כדי לאתגר גם את המנוסים ביותר.

ניווט לילה הוא מהנה ומיוחד, האתגר שנוצר בזכות החושך, המקצר משמעותית את טווח הראייה של המנווט ומאט את קצבו, יוצר גם אתגר מנטלי הנובע מחוסר ביטחון ופחד מהחשיכה לצד ריגוש מהנה. ניווט לילה הוא אתגר המוכיח שוב ושוב לאנשים שניתן להתמצא ולנווט במרחב בכל תנאי בזכות טכניקות פשוטות, עליהן אני מדריכים באירועי הניווט.

ניווטי הלילה בוצעו בעבר בעיקר אם מערכת תחנות ניווט אלקטרוניות למדידת זמנים של נביגו, כיום בעיקר עם אפליקציית Navigo App  המאפשרת חווית מדידת זמנים אבל גם הקלטת מסלול, תוצאות מהירות, בקרה בטיחותית טובה יותר. בנוסף גם יתרונות המסך בלילה שהוא מואר ומאפשר לראות את המפה בבירור יותר.
אירועי ניווטי לילה נפתחים לקהל הרחב בעת לעת אך חשוב לציין, אודות להתפתחות הטכנולוגית שביצענו, ניתן לצאת לנווט עצמאית בכל מיני מקומות שונים בארץ המתפרסמים אצלנו באינדקס המסלולים באתר, באמצעות רכישת קוד לניווט.

האירוע הקרוב – תצפית כוכבים וניווט לילה בפארק האקולוגי הוד השרון:

לפרטים נוספים על האירוע

 

קישורים לתוצאות ותמונות מניווטי הלילה

הקליקו על התמונה ותועברו לדף המתאים