פעילות ניווט עצמאית Navigo App

ניווט עצמאי בזמן קורונה, מה זה?

כולנו רוצים להתאוורר ולקיים פעילות פנאי למרות התקופה הקשה שפוקדת אותנו, תקופת הקורונה. ההנחיות משתנות לעיתים קרובות, כמו הגבלת ההתקהלות והגבלת המרחק וזה מקשה עלינו להכין תוכניות. עם זאת ישנן מספר פעילויות שמתאפשרות רוב הזמן, בד"כ פעילויות במרחב הפתוח והבטוח ושאינן דורשות התקהלות המונית. ניווט זו פעילות מתאימה אבל גם בה יש ארגון וקהל, לכן יצרנו מרכיב מנצח, ניווט עצמאי, פעילות ניווט שלא דורשת התקהלות ותלות במפגש עם מארגן בשטח.

למה ניווט?

ראשית, פעילות ניווט רגלית היא פעילות שכלית ופיסית שיכולה לשלב מאמץ מתון או עצים, בעצם חשיבה תוך כדי תנועה. הניווט משאיר אותך בפוקוס ובדריכות גבוהה וכל רגע בשטח הוא מיצוי מהנה ואפקטיבי עבור הגוף, המוח והנפש שלנו.

פעילות ניווט נעשית בדרך כלל במסגרת אירוע מאורגן הכולל סימון תחנות ניווט, עמדת הרשמה, עמדת הדרכה, חלוקת מפות וסיוע למשתתפים ובדרך כלל פרסום תוצאות הניווט לאחר האירוע. תחנות הניווט יסומנו בשטח טרם האירוע באמצעי בקרה כמו תחנות ניקוב או תחנות אלקטרוניות, באמצעותן מסמן המנווט את הגעתו לתחנות הניווט, בסוף האירוע על המארגן לקפל את תחנות הניווט.

למה ניווט עצמאי?

כעת ניתן לצאת לפעילות ניווט ולהנות מכל היתרונות של פעילות מאורגנת ואף יותר!
באמצעות אפליקציית Navigo App ניתן לקבל הסבר, מפה לניווט, מצפן, חיווי בעת הגעה לכל תחנת ניווט, תוצאות מידיות, הקלטת מסלול להגברת חווית הלמידה של המשתמש, זמן סופי, מרחק מצטבר ואפילו דירוג כללי מבין כל המשתתפים שעשו את המסלול בעבר.

חשוב לדעת!

מכיוון שלא נדרשת נוכחות מארגן בשטח ישנו חסכון משמעותי המאפשר לנו לתת לכם פעילות איכותית ומושקעת במחיר סמלי, נהנים יותר ומשלמים פחות!

היכן ניתן לצאת לניווט עצמאי?

המקומות בהם ניתן לנווט מפורסמים באתר שלנו בחנות מסלולי הניווט. בחנות ניתן למצוא מסלול שמתאים לך במגוון רמות קושי, ספורטיבי או אפילו עממי עם כתבי חידה.

מה לגבי כתבי חידה?

כתב חידה הוא אפשרות מעולה להכיר מקום או להעביר ידע דרך פעילות חווייתית. ישנם מסלולים עם כתבי חידה מושקעים הכוללים מדיה (סרטונים או תמונות) שתקפוץ למסך בכל תחנת ניווט. כתב החידה כולל שאלה ומספר תשובות, ככל שמנחשים פחות כך מרוויחים יותר ניקוד.

איך האפליקציה עובדת?

אפליקציית Navigo App היא אפליקציה מבוססת מיקום ולכן בכל הגעה לתחנה מתקבל אישור לפי המיקום של המשתמש, כך גם אנו מודדים מרחק, זמן, מקליטים את המסלול ויוצרים חווית משתמש חזקה ומדידה יותר מאשר האמצעים הרגילים.