ערכות ניווט DIY

ערכת ניווט DIY

יכול להיות שנושא הניווט לא חדש לכם. ייתכן שאתם גם בקיאים בתחום, כקצינים לשעבר, מורים לספורט ולשל"ח, מדריכים בתנועות נוער, נווטים ספורטיביים ועוד. גם אם אינכם זקוקים להכוונה שלנו על כל צעד ושעל, ביכולתנו לספק לכם את פלטפורמת הניווט הטובה והמקצועית ביותר לכל אירוע שתארגנו, באמצעות ערכות ניווט מלאות שהכנו, עם כל הציוד הדרוש.

הניווט נמנה עם ענפי הספורט המעניינים והמרתקים ביותר. כשאתה מנווט, אתה חי את השטח ושוכח  את כל הצרות והבעיות שבעולם. רק אתה, שותפיך לצוות וה"יריב" שלכם קיימים. ההתמקדות הטוטאלית במשימה והאדרנלין שבסיטואציה שואבים אותך לתוכה חזק מאוד. לכן, אך טבעי הוא שאתם נמשכים לתחום זה ומעוניינים לנווט נכון, בצורה מדוייקת ומקצועית. לשם כך, נשמח לספק לכם ערכות ניווט שיהפכו את הרפתקת הניווט שלכם לחוויה איכותית ומוצלחת.

ערכות ניווט ופלטפורמה מקצועית

גם אם אתם כבר נווטים מומחים, שלא זקוקים לאכוונה שלנו, תמיד יש עוד מה ללמוד בענף המדהים הזה. אנו בנביגו נשמח להעניק לכם ערכות ניווט עם כל הדרוש לכם לניווט: מצפנים, מפות חדשניות ומאתגרות, מכשירי GPS ומסלולי שטח שיתאימו לכל מטרה. כל ניווט שתרצו לארגן, מכל סוג שהוא, תוכלו לעשותו דרכנו ולקבל אירוע שהצלחתו מובטחת.

המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום

העזרים המצורפים לערכות הינם ברמה הגבוהה ביותר. הם כוללים ערכות ניווט עם מסלולים שהוכנו בקפידה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, עם מפות חדשות, מעודכנות, שעליהן הודפסו המסלולים שהוכנו במיוחד עבורכם. המצפנים הם מהטובים ביותר הקיימים כיום בשוק, כמו גם שאר פריטי הציוד – המנקבים, הטושים וכרטיסיות הניקוב. חומר ההדרכה ומערכי השיעור נכתבו בצורה מקצועית וברורה ע”י מדריכים מומחים לניווט ולהישרדות, והותאמו לשימוש הקהל הרחב.

ערכות ניווט – תמיד יש עוד מה ללמוד

אם יש לכם חניכים בתנועה, תלמידי בתי ספר (פעילויות לילדים ולנוער), חיילים או מסגרת אחרת כלשהי בה אתם מלמדים ניווט, אנו מציעים לכם ליצור עמנו קשר על מנת להתמקצע בתחום. תוכלו לרענן את ידיעותיכם בניווט ולהכיר נושאים ואמצעים חדשים בתחום. תמיד יש  לאן להתקדם. נביגו יכולה לתרום מהידע שלה גם למקצוענים שבכם. הזמינו את ערכת הניווט שלנו ושדרגו את פעילויות הניווט שלכם!

Navigo מנווטים לכם חוויה.

אולי יעניין אותך לקבל הדרכת ניווט