פעילות ניווט בירושלים היא דרך מושלמת לחוות את העיר בצורה ייחודית ומרגשת

היא מתאימה לכל גיל ולכל רמת כושר, ותאפשר לכם לחגוג את יום ירושלים בצורה הטובה ביותר.

ירושלים: עיר של היסטוריה, תרבות וחוויות בלתי נשכחות

יום ירושלים קרב ובא! פעילות ניווט בירושלים תאפשר לכם לצאת למסע מרתק אל תוך הסמטאות הציוריות, לחשוף פינות נסתרות ולגלות סיפורים מרתקים שרק ירושלים יכולה לספר. שילוב מרתק של ניווט אתגרי, למידה על ההיסטוריה והתרבות העשירה של העיר, וגילוי אטרקציות ייחודיות יהפוך את יום ירושלים שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

יום ירושלים: חגיגה של היסטוריה, תרבות וחיבור עמוק לעיר

יום ירושלים הוא יום מיוחד במינו, המציע הזדמנות ייחודית לחגוג את העיר האהובה ולגלות אותה בדרכים חדשות ומרתקות. פעילות ניווט עירונית עם תוכן ירושלמי היא דרך מצוינת לציין את יום ירושלים. שילוב של ניווט אתגרי, גילוי פינות נסתרות בעיר ולמידה על ההיסטוריה והתרבות העשירה שלה יהפכו את יום ירושלים שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

יום ירושלים מציין את איחוד העיר לאחר 19 שנים של ניתוק

ירושלים היא עיר בעלת היסטוריה ארוכה ועשירה, והיא עברה תחת שליטות רבות לאורך הדורות. בשנת 1948, עם הקמת מדינת ישראל, חולקה העיר בין ישראל לירדן. העיר העתיקה, הכותל המערבי והמקומות הקדושים ליהודים נותרו בשליטת ירדן, וירושלים המערבית נכללה בשטחה של ישראל.
במהלך מלחמת ששת הימים בשנת 1967, שוחררה ירושלים העתיקה וצורפה למדינת ישראל. איחוד העיר היה אירוע היסטורי מרגש, וסימן את תחילתו של עידן חדש עבור ירושלים.

יום ירושלים הוא יום של חגיגות, טקסים ופעילויות מיוחדות

ביום ירושלים מתקיימים ברחבי הארץ טקסים חגיגיים, תהלוכות, פעילויות תרבותיות והרצאות. האירוע המרכזי הוא "ריקוד דגלים", תהלוכה ססגונית בהשתתפות עשרות אלפי צעירים, העוברת ברחובות ירושלים, סביב חומות העיר העתיקה ובתוכה, ומסתיימת ברחבת הכותל המערבי בעצרת תפילה חגיגית.

יום ירושלים הוא גם יום של זיכרון

ביום ירושלים נערכים טקסי זיכרון ממלכתיים לחללים שנלחמו בירושלים במלחמת ששת הימים. באותו יום מצוין גם יום הזיכרון ליהודי אתיופיה שנספו בדרכם לישראל.
יום ירושלים הוא יום מיוחד עבור כל מי שאוהב את ירושלים
זהו יום שבו אנו יכולים לחגוג את ההיסטוריה המפוארת של העיר, את התרבות העשירה שלה ואת הקשר העמוק שלנו אליה. יום ירושלים הוא גם יום של זיכרון והוקרה לחללים שנלחמו על העיר ועל מדינת ישראל.
יום ירושלים הוא יום חג לאומי חשוב, המציין את איחוד העיר תחת ריבונות ישראלית. זהו יום של שמחה, גאווה וחגיגה, וזו הזדמנות נהדרת ללמוד עוד על ההיסטוריה והתרבות של ירושלים, ולגלות את העיר האהובה בדרך חדשה. פעילות ניווט עירונית עם תוכן ירושלמי היא דרך מצוינת לחוות את יום ירושלים בצורה ייחודית ומרגשת, והיא תתאים לכל מי שמחפש חוויה בלתי נשכחת.

ניווט בנחלאות: מסע ניווט מרתק בלב "לב העיר"

הזמנה לגלות עולם מרתק של היסטוריה, תרבות וסיפורים מרתקים ביום ייחודי וירושלמי זה.
שכונת נחלאות, הידועה גם כ"לב העיר" ירושלים, היא פנינה היסטורית ותרבותית ששווה לגלות. פעילות ניווט בשכונה זו יוביל אתכם דרך סמטאותיה הציוריות, יעניק לכם הצצה אל בתי כנסת עתיקים ויספר לכם סיפורים מרתקים על דמויות מרכזיות שעיצבו את פני השכונה.

מסע בין היסטוריה ותרבות:

לאורך מסלול הניווט תגלו את ההיסטוריה העשירה של שכונת נחלאות, החל מהקמתה במחצית המאה ה-19 ועד ימינו. תבקרו בבתי כנסת עתיקים, תלמדו על הקהילות היהודיות שהתגוררו בשכונה ותשמעו סיפורים מרתקים על דמויות מרכזיות שתרמו רבות להתפתחותה.

גילוי סמטאות ציוריות וחצרות נסתרות:

שכונת נחלאות ידועה בסמטאותיה הצרות והקסומות, שם תגלו בתים ייחודיים וחצרות נסתרות. צעדו לאורך הסמטאות, שימו לב לפרטים הקטנים ותהנו מהאווירה המיוחדת של השכונה.

חוויה שמתאימה לכולם:

פעילות ניווט בנחלאות מתאימה לכל גיל ולכל רמת כושר. זוהי דרך מצוינת לבלות זמן איכות, ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של ירושלים וליהנות מטיול מרתק בלב העיר. בנחלאות נהנים מפעילויות ניווט: משפחות, תלמידים, תנועות נוער, מועצות, ישובים, ועוד. רבים בוחרים בנחלאות למקום בו הם רוצים לבלות ולהעמיק ביום ירושלים בגלל האותנטיות והקסם שלה.
עולם מרתק של היסטוריה, תרבות וסיפורים מרתקים מחכה לכם בנחלאות!
משכנות שאננים וימין משה: מסע ניווט מעניין בנוף עוצר נשימה וסיפור היסטורי מרתק
הזדמנות מצוינת לגלות את שכונת משכנות שאננים, פנינה ירושלמית ייחודית המציעה נופים עוצרי נשימה וסיפור היסטורי מרתק. טיול ניווט בשכונה זו יהווה חוויה בלתי נשכחת לכל מי שמחפשת פעילות ייחודית ליום ירושלים.

משכנות שאננים: שכונה ייחודית בנוף ירושלמי

שכונת משכנות שאננים, הממוקמת על צלע הר ציון, ידועה ביופייה המיוחד ובנופיה המרהיבים. לאורך מסלול הניווט תגלו את הנופים עוצרי הנשימה של העיר העתיקה, הר הבית והר הזיתים. תוכלו לצפות בנוף הפנורמי של ירושלים, ליהנות מהאוויר הצלול ומהשקט המרגיע.

מסע אל תוך ההיסטוריה

משכנות שאננים הוקמה בשנת 1860 על ידי הברון אדמונד דה רוטשילד כחלק מחזונו ליישב את ירושלים. לאורך מסלול הניווט תלמדו על ההיסטוריה המרתקת של השכונה, החל מייסודה ועד ימינו. תבקרו בבית הקברות היהודי העתיק בהר הזיתים, תציצו אל תוך בתי האבן העתיקים ותשמעו סיפורים מרתקים על דמויות מרכזיות שעיצבו את פני השכונה.

חוויה ייחודית:

פעילות ניווט במשכנות שאננים וימין משה מתאימה לכל גיל ולכל רמת כושר, כך שתוכלו להנות ממנו ביחד. הפעילות והמיקום מותאם לכל הקהלים המעוניינים בפעילות ניווט ירושלמית אותנטית. לאורך המסלול, תגלו את ההיסטוריה המרתקת של השכונה, תלמדו על הקהילות היהודיות שהתגוררו בה, ותקבלו הצצה אל בתי כנסת עתיקים וחצרות נסתרות.
יום ירושלים הוא הזדמנות מצוינת לגלות את שכונת משכנות שאננים, פנינה ירושלמית ייחודית המציעה נופים עוצרי נשימה וסיפור היסטורי מרתק. פעילות ניווט בשכונת משכנות שאננים וימין משה תהווה חוויה בלתי נשכחת, המשלבת היסטוריה, תרבות וטבע בצורה מרתקת.

טעימות בין הסמטאות: מסע קולינרי מרתק בלב ירושלים

יום ירושלים הוא הזדמנות מצוינת לחגוג את העיר האהובה ולגלות אותה בדרכים חדשות ומרתקות. שילוב של ניווט עירוני עם טעימות קולינריות לאורך המסלול יהפוך את יום ירושלים שלכם לחוויה בלתי נשכחת.
ירושלים ידועה במגוון הרחב של מסעדות, בתי קפה ודוכני אוכל המציעים טעמים מכל העולם. בין טיול בסמטאות הציוריות, פתרון כתבי חידה מאתגרים וצלילה לעומק ההיסטוריה, תוכלו גם ליהנות ממגוון רחב של פינוקים קולינריים שיהפכו את הפעילות בירושלים לחוויה מושלמת עוד יותר.

בין אם אתם חובבי אוכל ים תיכוני, אוכל ערבי, אוכל אסייתי, אוכל איטלקי או כל מטבח אחר, בירושלים תמצאו את מבוקשכם. בנוסף, בירושלים ישנם גם מגוון רחב של דוכני אוכל רחוב המציעים פלאפל, חומוס, סביח, שקשוקה ועוד. דוכני אלו הם דרך מצוינת לטעום מהאוכל הירושלמי האותנטי במחירים נוחים.

ללא ספק שפעילות ניווט בירושלים תאפשר לכם לגלות את ירושלים בדרך ייחודית ומרתקת, תוך שילוב של טיול, היסטוריה, תרבות ופלאים קולינריים.

פעילויות ניווט מיוחדות בירושלים: חוויה ייחודית ליום ירושלים ולכל ימות השנה

יום ירושלים הוא תמיד יום מיוחד, גדוש בפעילויות ואירועים. בין שלל האפשרויות, פעילויות ניווט תופסות מקום מרכזי, ומציעות דרך ייחודית לחגוג את העיר, ללמוד את ההיסטוריה שלה ולגלות אותה בדרכים חדשות.

ביקוש רב לפעילויות ניווט בירושלים:

הביקוש לפעילויות ניווט בירושלים גדל משמעותית בשנים האחרונות, ובמיוחד ביום ירושלים. הסיבות לכך רבות:

  • חוויה ייחודית: פעילויות ניווט הן דרך מקורית ומהנה לגלות את העיר, תוך שילוב טיול, אתגרים, למידה ועבודת צוות.
  • התאמה לכל גיל: ניתן למצוא פעילויות ניווט המתאימות לכל גיל ולכל רמת כושר, החל מילדים קטנים ועד מבוגרים.
  • גמישות: ניתן להתאים את פעילויות הניווט לכל קבוצה ולכל מטרה, תוך בחירת מסלול, רמת קושי ואתגרים ספציפיים.
  • חיבור לעיר: פעילויות ניווט מאפשרות ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של ירושלים, ולהתחבר לעיר בצורה עמוקה יותר.

דוגמאות לפעילויות ניווט שביצענו ב NAVIGO:

ניווט מנקבים – ניווט במשכנות שאננים וימין משה עבור ישיבה ירושלמית

פעילות הניווט התרחשה בשכונת משכנות שאננים וימין משה ל60 תלמידים מישיבה ירושלמית. התלמידים עבדו בחוליות, תוך שימוש במפות, למידת יסודות הניווט, פתרון כתבי חידה מאתגרים וחיפוש אחר המנקבים המתאימים למשבצות בכרטיסיות שלהם. בסוף לפי הניקובים חישבנו כמה נקודות צברו והאם היו במקום הנכון. הפעילות הייתה הצלחה מסחררת. התלמידים זכו לפעילות מגבשת ומהנה, שתרמה ללמידה על ההיסטוריה והתרבות של ירושלים.

ניווט אינטראקטיבי עצמאי – ניווט בנחלאות עבור תיכון

פעילות הניווט התרחשה בשכונת נחלאות ל250 תלמידים מתיכון הסמוך לירושלים. התלמידים קיבלו ערכות ניווט הכוללות מפה וקוד לאפליקציה הייעודית של NAVIGO , וחולקו לחוליות. מורי בית הספר דאגו להדרכת הפעילות אשר הייתה מוצלחת מאוד והתלמידים מאוד נהנו ולמדו הרבה. הפעילות תרמה להכרת שכונת נחלאות ולחיזוק הקשר לעיר ירושלים.

פעילויות ניווט הן דרך מצוינת לחגוג את יום ירושלים, ללמוד על העיר ולגלות אותה בצורה ייחודית.

לסיכום:

יום ירושלים הוא יום מיוחד המציע הזדמנות לחגוג את העיר האהובה ולגלות אותה בדרכים חדשות ומרתקות. פעילויות הניווט מתאימות לכל גיל ולכל רמת כושר, וניתן להתאים אותן לכל קבוצה ולכל מטרה.

בפעילות ניווט של NAVIGO, תוכלו לחגוג את יום ירושלים בדרך ייחודית ומרגשת בקצב ובזמנים שמתאימים לכם ולגלות את כל הקסם שיש לעיר להציע.

אנו מזמינים אתכם לגלות את ירושלים בדרך ייחודית!