את הפעילות האחרונה שלנו בתל גזר ועין ורדא העברנו לקהל מיוחד- קבוצה מצומצמת של 14 עורכי דין ומשפטנים, המתמחים בשוויץ ובפולין. חלקם אפילו עשו עלייה משתי המדינות האלו, שבהן הספורט שלנו נפוץ יחסית, ולכן הניווט לא היה זר להם.

פתחנו את היום בקפה ותה צמחים מהשטח ולאחר ההתאוששות מהנסיעה הקצרה, כל אחד מאנשי הצוות קיבל מצפן מדליק עם מד טמפרטורה (שהוזמן מראש) והתחלנו תדריך על המפה – מפת הניווט הספורטיבי. העברנו לקבוצה המצומצמת משחק ניווט מגבש, שדרש מהם יצירתיות ועבודת צוות. כבר מתחילת הפעילות היה אפשר לראות שהם נכנסו לעניין בכל הכוח, אבל ההפתעה האמיתית הגיעה תוך כדי הפעילות. תוך כדי שהקבוצות היו בשטח, חמש דקות לפני שהם היו אמורים לחזור ולהתכנס בחזרה, קיבלנו שיחת טלפון בה ביקשו מאתנו לדחות את שעת הגג ולהאריך את הפעילות. המשפטנים הסבירו לנו שכולם רק רוצים להמשיך עם הכיף, להמשיך להחזיק את המפה והמצפן ביד ולצבור עוד נקודות.
כמובן שהסכמנו מיד, ובסופו של דבר אף קבוצה לא חזרה לפני הזמן- כולם ניצלו את הטבע ואת הניווט עד תום.

 

 

לאחר הניווט צוות המשרד עלה ביחד עם מאור לסיור מודרך בתל גזר. תל גזר הוא תל היסטורי שאף מצוין במקרא והיה שייך לשלמה המלך. התל הוא נקודה אסטרטגית  השולטת על דרך הים ההיסטורית. מהתל ניתן לצפות על מישור החוף (חדרה-אשקלון), על עמק איילון ועל אגן נחל השורק והנוף הוא מהמם. הצוות נהנה מאוד וכשסיכמנו את הפעילות זכינו לשבחים רבים על איכות הפעילות והמקצועיות ואנחנו בנביגו זוכרים לשבח את נפלאות הטבע וגם את הניווט.

היה מרגש מאוד להעביר את הפעילות לאנשים כאלה איכותיים, שאהבת הארץ והטבע זורמת להם בדם. השילוב של שיא הפריחה, כל הירוק שמסביב, והפעילות המגבשת והמהנה יצר חוויה ממכרת שאי אפשר לעמוד בפניה.

 

צ'ק ליסט לפעילות מוצלחת:

 • פותחים את הבוקר בקפה ותה צמחים מהשטח
 • פעילות  ניווט מגבשת ומקצועית
 • מקום מיוחד שלא הרבה מכירים, אבל עדיין קרוב (עין ורדא המופלא)
 • הפריחה בשיאה (כלניות, רקפות, נרקיסים, עיריות ועוד)
 • היסטוריה ארצישראלית
 • מזג אוויר טוב
 • אווירה חיובית ומשעשעת

 

מעיין עין ורדה בשיא תפארתו
מעיין עין ורדה בשיא תפארתו

נשמע לך מעניין להציע סדנת ניווט למקום העבודה שלך? 
ניתן להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

  כיצד שמעת על עלינו?
  גוגלפייסבוקאינסטגרםלינקדאיןהמלצת חבראחר