יום גיבוש לעובדים במרכז

מנהלי משאבי אנוש מכירים מצוין את ההתלבטויות האלה: מה לעשות ומה להציע לעובדים במרכז שראו כבר הכל, אם בסדנאות דינמיקה וניהול למיניהן, אם בסדנאות בישול או יצירה ואם בסדנאות דרמה ותיאטרון. כעת, מוצע לכם קונספט אחר לגמרי, שמאתגר את כל היכולות שלכם ומכריח את האנשים לצאת מעורם ולהתאמץ להכיר את האזור שמחוץ לאזור הנוחות שלהם, פשוטו כמשמעו. מדובר בימי ניווט בשטח במרכז, שמשמשים גם יום גיבוש מחלקתי  לעובדים ולמנהלים שראו כבר הכל. הסדנאות וימי הניווט מתוכננים ומאורגנים על פי מידת ההתאמה אליכם על ידי צוות מדריכי נביגו, שגם ידריכו את העובדים לפני יציאתם לשטח, מצויידים במפות איכותיות ועדכניות ובציוד ניווט רגלי משוכלל שיסייע להם להתמצא ולהגיע למטרה. אז אם אתם מתכננים יום גיבוש לעובדים במרכז תחשבו על נביגו!

מה אפשר להשיג ביום גיבוש לעובדים בניווט בשטח?

  • יציאה מהשגרה – בהנחה שרוב העסקים נמצאים בסביבה אורבנית, יציאה לשטח מרעננת ושולפת אתכם מהשגרה למציאות שבה תצטרכו ללמוד להתמודד עם תנאים אחרים לגמרי.
  • הנאה מהטבע והתאווררות – טבע בעיניים והתאווררות הופכים הכל לקליל יותר. הירוק או הצהוב של המדבר, ההרים והשדות… הכל נראה אחרת לגמרי אחרי שחוזרים מיום של אוויר צח בטבע, משתחררים ומתחילים להרגיש הרבה יותר רגועים ושלווים.
  • יצירת קשרים חברתיים – עובדים רבים מגלים אחד את השני דווקא כשהם יוצאים לשטח ומתחברים תוך כדי התמודדות משותפת עם פתרון בעיות. זה נחמד פתאום לגלות שיש לכם אותם תחביבים שימושיים שאפשר להיעזר בהם בשטח וזה עוד יותר נפלא לשמור על קשר כחברים גם לאחר שעות העבודה.
  • חידוד מיומנויות שיכולות לסייע גם בעבודה – דברים שרואים מכאן לא רואים משם, ולכן מיומנויות שאף פעם לא תרגלתם בעבודה יכולות להיות שימושיות ולהתחדד בשטח וזה הבונוס שאתו חוזרים לשגרה.
  • שיפור יכולת שיתוף הפעולה – או במילה אחת – גיבוש. גיבוש אמיתי של צוות העובדים גם בזמן העבודה ופתרון בעיות שונות שתיתקלו בהן שם. כך תגלו עד כמה אתם מוצלחים בהתמודדות קבוצתית ותוכלו לקחת משם לקחים גם להתמודדות הקבוצתית בעבודה עצמה.
  • דרבון עובדים להצטיין בשטח וגם בעבודה – מה שתגלו לעיתים על העובדים שלכם בניווט של נביגו יכול להוביל אתכם ואותם לרצות לקבל יותר אחריות ומטלות בעבודה, משום שכעת הרשו לעצמם להתנסות בהתמודדות עם סוגיות שבדרך כלל לא ניסו להתמודד אתן, כך שהרווח הוא של כולכם.

 מאור פרנטה