יום גיבוש מחלקתי – משנים את האווירה במשרד

מבדקים ומחקרים שנערכו בשנים האחרונות, גילו, שמרבית העובדים בישראל, על אף שמבלים ברציפות  עשרות שעות מדי חודש עם עמיתיהם למשרד, לא מכירים אותם מעבר לרובד שטחי, בסיסי. רמת הגיבוש המשרדי, נמוכה, אפוא, למדי. בדיוק למקום הזה נכנס יום גיבוש מחלקתי, אשר הוכח כמשפר באופן מהותי את ההיכרות, הגיבוש, האווירה ואפילו את תפוקת העובדים בחברה. כיצד תוכלו להוציא לפועל יום גיבוש שכזה? מה הוא כולל? כל התשובות- בשורות הקרובות.

יום גיבוש מחלקתי

תכנון חכם של יום גיבוש מחלקתי

ראשית, נאמר בפירוש: הגיוני שתרצו לחסוך עלויות בארגון יום הגיבוש, שעלותו עלולה להיות גבוהה. אך אל תעשו זאת ע"י אירגון היום בכוחות עצמכם. אולי תצליחו לארגן חברת קייטרינג, לחשוב על פעילות ולמצוא דרך האינטרנט אתר מתאים, אבל הסינכרון בין כל חלקי הפאזל לעולם לא יהיה טוב כמו באמצעות חברה מנוסה ב תחום, המתמחה בארגון ימי גיבוש לעובדים. שנית, חשוב מאוד לוודא, שבכל חלקי היום, יוכלו ליטול חלק כלל העובדים. לדוגמא: האתר הפוטנציאלי שנבחר אינו נגיש לנכים ובחברה מועסקים שני עובדים בעלי מוגבלות פיסית? בחרו אתר אחר. יום הגיבוש כולל פעילות מאתגרת שרבים עלולים להימנע מביצועה? חפשו פעילות אחרת. אפילו טיול במערה צרה שעובד כבד משקל לא יצליח להיכנס לתוכה, עלול להפוך את יום הגיבוש ליום מפריד, מתסכל וכושל.

יום גיבוש מחלקתי – עושים זאת נכון

עכשיו ליום עצמו: ישנן וריאציות שונות ללוח זמנים יעיל וחכם למהלך היום. ובכל זאת, הנה כמה  קווים כלליים מומלצים, שתורמים להצלחה: יום גיבוש מחלקתי אמור להתחיל בעדינות ולא  מיד בפעילות סוערת. בחרו משחק מעניין ומגבש שיכניס את החבר'ה לאווירה הנכונה. ישנן שלל אפשרויות למשחקים. הקדישו מחשבה למציאת המשחק שמתאים למרבית העובדים שלכם. בשלב הבא, המרכזי (נשנוש קל בין השלבים יתקבל בברכה), מומלץ לבחור במסלולי הליכה וטיול תוך  שילוב משחקים ואתגרים, אשר דורשים שיתוף פעולה, עבודת צוות, תכנון קבוצתי ואלמנטים נוספים המקרבים בין האנשים וכאלה שאינם יכולים להתבצע באופן עצמאי. לקראת סיום, אין כמו אוכל טוב, משקאות ומוזיקה שמחה  כדי להפוך את היום הזה למושלם!

חברת "נביגו" גאה להציג יום גיבוש מחלקתי מעולם אחר. עם ניסיון של שנים, צוות מיומן ושירותים נלווים ברמה גבוהה, אתם נמצאים בידיים טובות. חברתנו מאמינה בערכים של אהבת הארץ ומורשת, יצירת הזדמנויות חברתיות ועוד. הצטרפו לעשרות החברות שהפכו את המשרד שלהן למקום נעים יותר, בזכות יום גיבוש מחלקתי שאורגן עבורם ע"י"נביגו". בהצלחה!

אולי יעניין אותך: