פעילות חוויתית

מחפשים רעיונות מקוריים ליום גיבוש מחלקתי? סדנאות גיבוש שונות מציעות לכם גיבוש באמצעות פעילות מהנה שמחייבת שיתוף פעולה ויצירתיות, חשיבה מקורית והערכת מצבים לפתרון בעיות. ברור למה סדנת גיבוש כזאת אכן יכולה להניב תוצאות משביעות רצון למי שמנסה ליצור חברותא מסוימת תוך כדי פעילות, ולכן הרשו לנו להציע לכם את הפעילות האולטימטיבית שהיא גם עבודה קבוצתית מגבשת וגם מבוססת על התפתחות אישית מעצימה. כך שנוסף על שיתוף הפעולה הקבוצתי פעילות חווייתית שכזאת מקדמת גם את האינדיבידואל ומדרבנת אותו לחתור למטרה – ניווטים בשטח לא מוכר, בעזרת מדריכים, ציוד ניווט ומפות חדשניות.

סדנאות ניווט שטח רק אצל נביגו! – לפרטים התקשרו 077-670-44-70

פעילות חוויתית אישית וקבוצתית

החתירה למטרה היא תכונה שמשותפת לכולם במידה זו או אחרת. כשקבוצה צריכה להגיע למטר המסוימת ולסמן אותה כל אחד תורם מחלקו, כל אחד מיישם את כישוריו והיכולות שלו וכולם יחד מגיעים למטרה בכוחות משותפים. בסדנת גיבוש בעזרת ניווט, החוויה היא אישית וקבוצתית. כמו כן, חשבו על יום נהדר באוויר הפתוח, בחיק הטבע ובנופים לא מוכרים שמוסיפים עניין לשגרה ומוציאים אתכם להתאוורר ולהפעיל קצת את השרירים. ידוע שזרימת דם נמרצת מועילה מאוד גם לעבודת הגוף וגם לעבודת הראש. כל היתרונות במקום אחד, ביום אחד בסדנת לימוד ניווט שטח שמגבשת ומעצימה את העובדים, או הסטודנטים, או החברים, או כל קבוצה שתרצו לגבש במסלול מסוים שבו הם עוברים כבר דרך יחד.

חשיבות הניווט בכלל

ניווט הוא לא רק פעילות שטח חשובה בעיקר לחיילים או לכל מי שצרים להגיע למקומות בשטח ולנווט במומחיות. אנחנו יודעים שיכולת הניווט שלנו היא למעשה חיונית בכל התחומים והיא זאת שמסייעת לנו בקבלת החלטות. כך שגיבוש קבוצה יחד מאמן אותה גם בכלים שיכולים להיות שימושיים הן בארגון שאליו הם שייכים או בחיים עצמם. הם מתנסים בתהליך קבלת החלטות בשטח גם כשהם לא מכירים את הדרך וחייבים לנווט על פי מכשירים ונתונים טופוגרפיים ואחרים. אחרי סדנת ניווט וגיבוש שכזאת הכל ייראה אחרת לגמרי כשחלק מהאנשים יגלו שיש להם גם מיומנויות שלא השתמשו בהן והן באו לידי ביטוי רק בשטח עצמו. ההנאה מובטחת וגם תחושת ההישג הגדולה.

 מאור פרנטה