למה חשוב לדעת לקרוא מפות?

כיום, כשהאפליקציות בסמארטפונים מכוונות אותנו לכל מקום וכמעט מנהלות לנו את החיים, יש כאלה הסבורים שמיותר לדעת איך לקרוא מפה. אנו ב-Navigo חושבים אחרת. כי היכולת לקרוא מפה ולנווט לפיה היא נכס צאן ברזל, שיכול לא רק להציל חיים, אלא להעשיר אותנו, לתרום לתחושת הסיפוק והעצמאות שלנו ולהפוך את חיינו למהנים והרפתקנים יותר.

מי אנחנו?

Navigo היא חברה המספקת חוויה ייחודית של גיבוש חברתי בשטח באמצעות הרפתקת ניווט, התמצאות והישרדות. החוויות שתעברו אצלנו ילוו אתכם לאורך זמן ויעניקו לכם התנסות חשובה בקריאת מפות.

 

אז למה כדאי ללמוד קריאת מפות?

קריאת מפות תסייע לכם להתמצא בכל מקום. מי שיודע לקרוא מפות, מסוגל להתמצא בכל מקום בעולם, גם במקומות נידחים, שאין בהם אין קליטה סלולרית. אם אתם רוצים לדעת היכן אתם נמצאים, בלי להיות תלויים במכשיר זה או אחר, חשוב שתדעו לקרוא מפה. תעיתם בדרך? פניתם בפניה הלא נכונה? סוללת הטלפון התרוקנה? לא נורא. באמצעות המפה תוכלו להבין היכן אתם נמצאים, לתקן את הטעות, לנווט נכון ולהגיע ליעדכם בבטחה.

 

קריאת מפות היא חוויה אמיתית ומספקת. נניח לרגע את הפרקטיות בצד. כאשר אתם קוראים מפה, אתם מפעילים מיומנות מאתגרת של הפשטה, תפיסה מרחבית והתמצאות. כשבעזרת מפות אתם מבינים היכן בדיוק אתם נמצאים ויודעים איך להגיע ליעד, אתם חשים סיפוק רב, כי הפעלתם את המוח והבאתם לידי ביטוי את היכולות התפיסתיות שלכם. קריאת מפות היא יכולת נרכשת המבוססת על ידע בהתמצאות וניווט רגלי בשטח. אצלנו תלמדו אותה בצורה חווייתית, בשטח, עם מפה ביד.

 

טיולים וטרקים אמיתיים, כמו פעם. לפני שהטכנולוגיה השתלטה על חיינו והפכה אותנו לסוג של מאובנים, היו אנשים יוצאים לטרקים בטבע, עם מפות של ממש. אם תרצו לצאת לטרק אמיתי, בין אם בשביל חוצה ישראל, בדרום אמריקה, או בהרי ההימלאיה, תצטרכו לדעת לקרוא מפה. קריאת מפה היא חלק חשוב בחוויה של כל מטייל, וכדי לדעת לקרוא מפה, כדאי ללמוד איך לעשות זאת בצורה נכונה ויעילה.

 

כיצד לומדים אצלנו לקרוא מפות?

עם הדרכת ניווט, אנו ב- Navigo בונים לכם חוויה של תנועה וניווט בשטח, עם משימות קבוצתיות, תוך כדי קריאת מפה והסתובבות בשטחים מגוונים. הצוות שלנו, שינחה וילווה אתכם, מורכב ממדריכים מנוסים, אוהבי טבע ושטח, שייצאו אתכם להרפתקה מאתגרת וכיפית. בסיום החוויה יקרה הפלא: תגלו שאתם קוראים מפות בקלות ובהנאה!