המבחן הגדול ביותר הוא של מי שמבצע את המשימה שלו לבד, בלי אף אחד לידו ולעזרתו, והוא עומד במבחנים של עצמו נגד עצמו. כשאתם מתחרים בעצמכם התוצאות טובות יותר. התחרות נגד עצמנו גם מדרבנת אותנו להשיג כמה שיותר בזמנים טובים יותר, ולכן ניווט בדד הוא מעין היהלום שבכתר לכל מי שרוצה לאתגר את עצמו ולראות איך הוא מפיק מעצמו את המיטב. נביגו מארגנת ימים כאלה בפיקוח ובהדרכה למתאימים ביותר, ומתכננת מסלולים מותאמים לכל אדם וליכולות שלו. הניווט בטוח ומאתגר. הוא נעשה תמיד עם הציוד המשוכלל ביותר כדי לסייע לכם להגיע לתוצאות המדויקות ומשביעות הרצון ביותר. תצוידו במפות ובעזרי ניווט מתקדמים, ותוכלו להתקדם לבד ובקצב שלכם ליעד שמסומן במסלול.

האתגר הייחודי ביותר

ניווטים הם לא פעם תוצאה של עבודת צוות, של סיעור מוחות, של סוגי ידע שונים שיש לכמה אנשים ושל שילוב כוחות ושיתוף פעולה ביניהם. האתגר הייחודי ביותר קורה כאשר מנווט יחיד יוצא לשטח ומדובר רק בו נגד עצמו, נשען על הידע שלו, על יכולת ההבנה שלו של החומר ועל יכולות הזיהוי של השטח לפי המיומנויות שרכש לעצמו עם השנים. זהו תרגול מצוין לא רק לכישורים שלכם כי אם גם לאופי. כל פעילות שטח בדד כזאת היא תרגול אישיות מעולה שבונה ומחשל אותה ומכין אותנו לקראת אתגרים שונים.

אולי יעניין אתכם לקרוא על: ניווט ספורטיבי.

ניווט בדד

למי מתאים ניווט בדד?

  • זה מצוין לנוער לפני גיוס השואף להתקדם לקורסים פיקודיים.
  • לעתודאי צה"ל מיחידות טכנלוגיות שהניווטים בבה"ד 1 מהווים עבורים מכשול, אנחנו נגרום להם להצטיין.
  • לטיילים היוצאים לטיולי בדד בארץ ובעולם.
  • לאימון עובדים שצריכים סדנת ניהול וחידוד יכולות התמודדות עם קשיים לבד.
  • זה נפלא לאנשים שעובדים יחד בצוות ורוצים לחדד את היכולת שלהם גם כסוליסטים.
  • זה מצוין לאנשים שרוצים מדי פעם לצאת מהשגרה ולהתנסות בניווט בדד שמרענן ומאוורר אותם וגורם להם לצאת מגדרם כדי להגיע למטרה. עוד על פעילויות למבוגרים.

ניווט בדד הוא המבחן האולטימטיבי ליחיד מול הטבע

כשאתם יוצאים לטבע לבד, בפיקוח ובהשגחת המדריכים של נביגו מרחוק, כל מה שקורה בניווט בדד הוא למעשה המבחן של האישיות והגוף שלכם. הניווט מתבצע בדרגות קושי שונות שנקבעות על ידי מדריכי נביגו ומותאמות לכם ולהתנסויות שתרצו לחוות בכל פעם.