פעילויות למביני עניין

מפקד שייטיב לנווט ולהוביל את חייליו בשטח יזכה באמונם כמנהיג, ממש כציפור המנהיגה את להקתה בנדידה.

נביגו פעילה גם בהכשרה המקצועית לגופי מערכת הביטחון – צה"ל, המשטרה, רשות הכיבוי וההצלה – בשיפור מיומנויות שטח וניווט לקצינים ולמפקדים בכירים, ופועלת גם עם משרד החינוך ותנועות הנוער (לפעילויות לילדים ולנוער). באמצעות ההכשרה המיוחדת של נביגו תוכלו להביא את הקבוצה שלכם להישגים משמעותיים, לשפר את רמת המקצועיות שלה, להעלות את המוטיבציה של אנשיה ולהעניק להם חוויות של השגיות והנאה, עם הרבה אדרנלין!

העניקו לאנשיכם את הכלי הנדיר של ימינו

בימינו קיימת בעיה ערכית הנוגעת לניווט שטח. בגלל הסמארטפונים יש לכולם GPS זמין תמיד, וכבר אין צורך להרים את הראש, להסתכל סביב ולהתמצא במרחב באופן אקטיבי. מפעילים את תוכנת המפות, במקום להפעיל את המוח ואת החושים. התוצאה היא למעשה ניוון החשיבה וכישורי ההתבוננות ופגיעה ביכולת ההתמצאות. הדבר משפיע גם על הצבא, שכן הבנת השטח הכוללת של דור שלם נפגמת, וכתוצאה מכך עלולה להיפגע יכולת קבלת ההחלטות של הפיקוד הצבאי ברמה הטקטית והאסטרטגית.

הכשרה והפרטת הידע הקיים

בנביגו אנו מטמיעים פעילויות של ניווט, מיומנויות שטח וסדנאות איכותיות, גם ברמה המקצועית וגם כדרך חיים. אנשינו אוהבים את השטח אהבת אמת ויודעים איך להעביר את האהבה העמוקה הזאת לעוסקים בתחום הביטחון, שנדרשים לעמוד באתגרים, משימות הישרדות, הנהגת צוותים וספורט תחרותי. הידע שתרכשו בסדנאות שלנו ישפר אתכם מקצועית באופן משמעותי, ישנה את חיי החניכים שלכם וישפיע גם על המפקדים שלכם.

ערך מוסף ברמה האישית

רון היה חניך בקורס קצינים. אף שהפגין כישורי שטח מעולים, מעולם לא התבלט חברתית בין הצוערים ומפקדיו חששו שלא יהיה מספיק אסרטיבי וכריזמטי מול פקודיו. כשהעברנו פעילות ניווט לצוות של רון, הוא התמסר לאדרנלין ולאהבת השטח עימה גדל והחל לחלק פקודות בטבעיות ולהפגין כישורי ניווט. בזכות רון, הצוות שלו סיים את הניווט במקום הראשון, והחיילים שניווטו איתו למדו המון. מאותו רגע משהו ברון "נפתח" ומשהו בסובבים אותו נפתח כלפיו. זה היה אחד מסיפורי ההצלחה להם הינו עדים בפעילויות שלנו.

גיבוש חזק לצוות

בנוסף לערך המוסף האישי, יוצר הניווט בצוותים תהליך חשוב של גיבוש. מעבר לאתגר האישי ולהרחבת הידע, שיתוף הפעולה בין חברי הצוות במהלך הניווט והצורך לקבל החלטות מהירות ביחד, הופכים את הפעילות לחווייה משותפת שמחזקת את הקשר בין האנשים. כל מפקד טוב יודע עד כמה משמעותית תרומתה של העבודה המשותפת לשיפור ביצועי הכוח ולאווירה הקבוצתית.

Navigo מנווטים לכם חוויה.