יום גיבוש לצוות קטן

עולם התעסוקה מציב בפנינו אתגרים רבים בעבודה עצמה אבל אין לנו כמעט זמן להשביח ולשפר את היכולת שלנו לעבוד ביחד, אלא פשוט לקוות לטוב. זוהי הסיבה שסדנאות גיבוש, ימי גיבוש, אירועי כיף ועוד מעבירים חוויה של למידה משותפת דרך התנסויות שונות כיצד לשפר את המיומנויות העבודה יחד, פתיחת הלבבות וגישור בין השוני באנשים. כל זה אמור לעזור להם להתגבש כצוות בעבודה, בלימודים ובכל מקום שנדרש לעבוד בו בצוותים. NAVIGO מציעים לכם ימי גיבוש שמתקיימים במתכונת של ימי ניווט בשטח אורבני או בשדה יכולים להביא לתוצאות מעולות של היכרות נוספת בין אנשי הצוות. בסופו של דבר, בתום ימי הגיבוש האלה תקבלו צוותים שמכירים אחד את השני טוב יותר ויכולים לעבוד יחד בצורה יעילה יותר. גם אם יש לכם צוות קטן במקום העבודה, יום גיבוש יאפשר לכם להכיר אחד את השני יותר לעומק. אז אם אתם מחפשים רעיון ליום גיבוש לצוות קטן – לימוד ניווט שטח יהיה רעיון מצוין!

מה עוד נותנים לכם ימי גיבוש לצוותים בניווט בשטח?

  • חידוד חושים ומיומנויות נוספות – עבודה דורשת יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה, יכולת אלתור לעומת יכולת עמידה בזמנים, דבקות במשימה וזיהוי טעויות שיש לתקנן, תיקון ליקויים בשטח בזמן אמת, שיקול דעת והערכה מבלי לאבד עשתונות ועוד. כל אלה מגיעים לשיאים חדשים ולידי מיצוי דווקא בסביבה הלא טבעית של העובדים. מה שיש כאן זו בחינת יכולות נטו שאפשר להשתמש בהן אחר כך גם בעבודה.
  • ריענון פיזי ומנטלי מהנה בשטח – גם יציאה מהשגרה יכולה לרענן את החשיבה ולגרום לעובדים לראות דברים מנקודת מבט אחרת ומאתגרת. הפסקה כזאת יכולה לגרום להם לראות דברים אחרת גם בעבודה, כשפתאום יעלו על פתרון או דרכים אחרות לגשת לפתרון הבעיה.
  • מיומנויות חבריות ותקשורת – אם בעבודה אנחנו יכולים להסתפק באימיילים ובצ'אטים מקצועיים, הרי שבסדנת גיבוש בניווט אנחנו ממש צריכים לדבר אחד עם השני ולשתף פעולה כדי לפתור ולהגיע למטרה. זה הזמן לגלות בעצמנו את היכולת לתקשר ולהתחבר ממקום של בני אדם בשטח ולא רק עובדים שנפרדים בסוף יום עבודה.
  • תרגול עמידה בזמנים ועמידה בלחץ – זהו פרמטר חשוב גם בעבודה ביום יום ולכן העמידה בזמנים ובלחץ יכולה להשתפר כשמעריכים הכל אחרת ורואים איך בשטח זה נראה באמת, בלי שעון ובלי לוח זמנים מתמשך בלי סוף.

מעוניינים לארגן יום גיבוש לצוות קטן? צרו איתנו קשר – 077-670-44-70

 מאור פרנטה