לימוד ניווט שטח

לא כל אדם יודע לנווט, גם בשטח וגם בחיים. יש אנשים שישבעו לכם שהם לא מסוגלים להגיע לשום מקום גם בעזרת GPS קפדני ומעודכן מאוד. אנשים כאלה לומדים לסמוך על עצמם בדרכים אחרות או שפשוט מוותרים מראש. כך קורה שבגלל אמונות מגבילות שכאלה אנשים לא יודעים שאין בעיה ללמוד לנווט, וכל ניווט כזה משמעו היא גם ניווט בשטח מבחינה גיאוגרפית וגם בחיים, בקבלת החלטות נכונות בעבודה, בבית, בזוגיות ובלימודים ובכל מקום שנדרשים בו להכריע לכאן או לכאן. זוהי חשיבות הניווט ולימודו, לפחות לחיזוק הביטחון העצמי בכלל.

לימוד ניווט שטח – למה זה חשוב?

התדמית של ניווט שטח הוא שמי שטועה לא מגיע לעולם, אבל מה שאנשים אינם יודעים הוא שמי שלומד ניווט רוכש לעצמו עוד סט של כישורים ויתרונות:

  • כלים מעשיים לקריאת מפה ושימוש בציוד ניווט – הבסיס המעשי של הניווט שיעזור גם למי שאינו מצליח לנווט במרכז אורבני בין רחובות ומתקשה אפילו לציית להוראות של הניווט הלווייני. הקורסים מנוהלים בכמה רמות ומותאמים לצרכים שלכם.
  • חיזוק עבודת הצוות – צוותים צריכים ללמוד יחד ולהגיע למטרה מבלי למשוך כל אחד לכיוון אחר. במקרים רבים סדנאות כאלה הן בדיוק מה שנחוץ לכוונון העדין של הקשב שנחוץ למי שעובד יחד וזקוק ליישור ההדורים ולכלים נוספים שיסייעו לעבוד בקבוצה. רעיון ליום כיף ופעילות גיבוש לעובדים.
  • חשיבה יצירתית – חשיבה כזאת היא האלתור וההמצאה בצוק העתים, כך שכאשר אין מוצא אחר ולא מצליחים למצוא לאן מתקדמים, מישהו כבר ימצא פתרון יצירתי ומעניין שלא חשבו עליו קודם. קורסים ללימוד ניווט שטח בנביגו מותאמים לקבוצות בשילוב מטלות שונות במסלולים המתוכננים.
  • ביטחון עצמי – חוסר החלטיות הוא בעיה ידועה בכל תחום שהוא, ולכן כאשר אתם מקבלים מטלות כאלה שבהן אתם מוזמנים להוכיח את עצמכם אין ספק שזה מחזק את הביטחון העצמי. תגלו מהר מאוד שלפעמים כשאין מישהו אחר בשטח אתם תמצאו בעצמכם את הכוחות לעשות את הדבר הנכון ולא רק בניווט שטח.

נביגו מציע לכם צוות מדריכים מנוסים ומוכשרים שיש מאחוריהם שנות ניווט רבות, והם מלמדים ניווט שטח בכל הרמות, לכולם. החוויה השלמה של לימוד ניווט תלך אתכם זמן רב גם לתחומים אחרים בחייכם.

 מאור פרנטה