ניווט ספורטיבי

ספורט מלווה תמיד בתחושות מרוממות רוח בעקבות המאמץ שאנחנו משקיעים ומגיעים בעזרתו להישג. זוהי התחושה שמקבלים כאשר אנחנו משתתפים בתחרויות ספורט שונות, וניווט ספורטיבי אינו שונה מהן. יש תחרויות ניווט ידועות שבהן מתחרים מדי שנה כל מי שרואה עצמו מתאים לכך, ויש ניווט ספורטיבי שאליו יוצאים באופן קבוצתי ופרטני כאשר רוצים לסמן מטרה ולהגיע אליה תוך זמן מסוים. נביגו מציעה לכם מסלולי ניווט ספורטיבי ברמות שונות ובדרגות קושי שמתאימות לכל אחד, כך שתוכלו להגיע למטרה המסומנת בתחושת הישג וסיפוק מהמאמץ ומהידע שהפגנתם תוך כדי התקדמות.

ניווט ספורטיבי מהו?

ניווט ספורטיבי הוא כמו ניווט רגלי רגיל, אלא שהוא מלווה גם במשימות ומדידת זמנים מסוימת, כדי להאיץ את הקצב ולהוסיף אתגרים שונים למנווט. הניווט מתבצע בשטח, כמו כל הניווטים, תוך שימוש במפות מעודכנות ועזרים טקטיים משוכללים, אבל נשען בעיקר על המיומנות של המנווט, כוח הרצון וההתמדה שלו, על היכולת שלו לזהות סימנים ונקודות ציון בשטח ולקרוא את הטופוגרפיה המקומית כדי להתקדם לפיה. המנווט בניווט ספורטיבי עושה זאת תוך שימוש בחושיו החדים, ותוך כדי כך מחדד עוד יותר את היכולות והחושים שלו. היציאה מהשגרה לטבע מועילה לכולנו משום שאנחנו מתנוונים בחושינו מול מסכי המחשב ובחיים האורבניים שרובנו חיים. NAVIGO מתאימה מסלולי ניווט ספורטיבי לכם ולמטרות שלכם, אם לגיבוש ואם לאתגר אישי.

מה נותן לכם ניווט ספורטיבי?

  • אוורור ופעילות גופנית – אנחנו מעריכים מעט מדי את ההזדמנות לפעילות גופנית באוויר הצח, וכשהיא נמרצת במיוחד היא טובה לגוף ולנפש, ללא ספק.
  • תחרותיות – תחרותיות היא דווקא תכונה טובה כשצריך לתרגל אותה במקום הנכון ובלי הפרעה. יש מקום לעבוד צוות ויש מקום גם לניווט שמבוסס על הרצון להגיע ראשון לכל מקום ולנצח. ניצחון הוא לא מילה גסה.
  • שיפור מיומנויות – עין חדה, אוזן רגישה, אומדן גבהים, זיהוי צמחים וסימנים טופוגרפיים שונים, דבקות במטרה, כוח רצון, כל אלה מהמיומנויות הדרשות להגיע לסוף המסלול כמה שיותר מהר.
  • כושר גופני – לצאת ממכון הכושר ופשוט לבחון את השרירים שלכם עד כמה התקדמתם על המתקנים לפיתוח שרירים זאת גם סיבה ראויה.