ניווט ספורטיבי

מי לא מכיר את תחושת ההישגיות והסיפוק שאנו מקבלים עם השלמת משימה? זוהי התחושה שמעניק לנו ניווט ספורטיבי, כשאנו מצליחים להגיע לנקודות הציון בשטח בעזרת מפה ומצפן בלבד. וכאשר הפעילות מתקיימת בחברותא, כקבוצה, מתלווה לתחושת הסיפוק הנאה רבה מהבילוי המשותף בחוץ, בשטח, תוך כדי ביצוע משימות הניווט.

בדיוק בשביל זה אנו קיימים.Navigo מעבירה סדנאות ניווט לקבוצות, המותאמות לגיל האנשים וליכולותיהם. כל קבוצה והמאפיינים שלה. התפקיד שלנו ב- Navigo הוא להתאים לקבוצות השונות את השטח, המסלול ודרגת הקושי המתאימים להן. התוצאה היא שילוב מנצח של אתגר וכיף בחיק הטבע. ניווט ספורטיבי ממריץ את המשתתפים, מעצים את תחושת ההישגיות שלהם וגורם להם הנאה מעצם ההסתובבות בשטח לא מוכר ביחד. ואיך עושים זאת בדרך המהנה והיעילה ביותר? זהו ייעודה של Navigo.

חוויות בוטיק לכולם

ניווט ספורטיבי הוא ספורט שמתאים לכולם ואינו מחייב פעילות בעצימות גבוהה. תוכלו לעשותו בקצב שלכם, בכל גיל. הכל מתבצע לפי היכולות והרצונות שלכם.

המשימות המשותפות והניסיונות לאיתור נקודות הציון בשטח תורמים לגיבוש הקבוצה, בין אם מדובר בעמיתים לעבודה, בחברים או בבני משפחה. ניווט ספורטיבי מתאים למטרות מגוונות: כיום כיף בחברה, יום גיבוש למנהלים, יום כיף לתיירים שרוצים להכיר את ישראל ולטעום מהחוויה הישראלית, יום הולדת, או אירועי לבר/בת מצווה. הניווט כרוך גם במעט שדאות ובאלמנטים של הישרדות ויכול להפתיע אתכם, גם במקומות שנדמה לכם כי אתם מכירים אותם היטב. זה רק אנחנו ואתם והיכולות שלכם בשטח.

Navigo מבטיחה ניווט ספורטיבי חווייתי

הניווט תלוי ביכולות ההתמצאות והאלתור שלכם, כמו גם ביכולתכם להוביל, לשים לב לפרטים ולמצוא פתרונות לבעיות בשטח. האחריות שלנו היא להנחות אתכם בבטחה ובצורה מרתקת. זוהי המומחיות שלנו ואנחנו עושים זאת כבר שנים, במקצועיות ובהצלחה.

מה אתם מקבלים מהניווט הספורטיבי? חוויות מרעננות לזיכרון הפרטי שלכם, חיזוק הקשר לארץ ולנופיה, וכמובן – פעילות גופנית ממריצה באוויר הפתוח. אתם נמצאים בידיהם הבטוחות של מדריכים מקצועיים, יוצאי יחידות קרביות בצבא, שישמרו עליכם ויבטיחו שכל שלב בפעילות יהיה מובן ומהנה. אתם, מצדכם, תזכו לתרגול מיומנויות השטח שלכם ולהעצמה אישית. כל אלה יעניקו לכם תחושה נהדרת של סיפוק וביטחון ביכולתכם להגיע לכל מקום בדרך היעילה ביותר.