סדנאות גיבוש לעסקים

לעובדים ולמנהלים בכל חברה יש הזדמנויות רבות להיפגש ולעשות סיעור מוחות או להחליף רעיונות ודעות, אבל כולם נוגעים לפתרון בעיות ספציפיות בעבודה, מבלי להרחיב את היריעה ולכלול בה סוגיות נוספות. בכל תרגול של יכולת פתרון הבעיות ובכל התנסות שבה אנשים נפגשים יחד כדי לפתור בעיות שהן אינן חלק ממה שהם רגילים להיתקל בהן, מתגלות לעתים מיומנויות נוספות ודקויות שאין להן ביטוי בשגרה. זוהי בדיוק אחת המטרות של יום ניווט בסדנאות גיבוש לעסקים שנביגו מארגנת לעובדים ולמנהלים בדרגים שונים.

ארגון סדנאות גיבוש לעסקים מניב תוצאות מפתיעות

ימי גיבוש צוות האלה מאורגנים לפי הצרכים והדרישות שלכם, לפי רמות הידע והיכולות של העובדים ובהתאמה לכושר הפיזי ולמיומנויות שעליהם לגלות בשטח. כל מה שבא בנוסף לכך הוא בונוס שאתם גורפים אחר כך כחלק מהשבחים והמחמאות שתקבלו על הרעיון להוציא לסדנת ניווט עובדים אלה. לעתים תגלו שסדנאות הגיבוש האלה הוציאו מהעובדים שלכם יכולות שדרבנו אותם להשיג הישגים כאלה גם בזמן העבודה, ולכן כל סדנה כזאת מקדמת עובדים ומעודדת אותם לגלות בעצמם את היכולת שלא חשבו שיש להם. זוהי אחת התוצאות המפתיעות שחוזרים אתן לעסק מהשטח, והעובד שהצליח הכי טוב בניווט ירצה להתקדם ולהוכיח את יכולותיו גם בקידום ובניווט בעולם העסקים אצלכם, בעבודה.

 אולי יעניין אתכם – יום גיבוש לצוות קטן

סדנאות ניווט מחמיאות לא רק למעסיקים

אנשים מגלים בעצמם את היכולת לנווט ולבלוט לא רק בלימודים או בצבא, אלא גם בעבודה. ומי שלא מרשה לעצמו בדרך כלל לנווט בצורה כזאת בעסק עשוי להרשות לעצמו להבריק ולהצליח בניווט עם כל עמיתיו לעבודה. אולי זהו המקום שבו ההצטיינות שלו תקבל סוף סוף את המקום שראוי לה, ואתם תקלטו את העובדים האלה ותבינו שיש לכם בעסק עובדים מצטיינים שיכולים לעשות הרבה יותר משהטלתם עליהם. כך שבסופו של דבר, גם אם המטרה המקורית שלכם הייתה לעשות יום כיף וגיבוש לעובדים בעסק, מתוך שלא לשמה גיליתם שיש לכם עובדים עם מיומנויות שנחוצות לכם בעסק, ותוכלו להשתמש בהן גם שם. הרווח יהיה כולו שלכם ונביגו תהיה גאה בתוצאה הנהדרת של סדנת הגיבוש העסקי הזאת.

 מאור פרנטה